Miasto skarbów

Zobacz teraz

Na poszukiwanie Milera – scena z odc. 13

– Avi Szmitd ma dom, gdzieś pod Nowym Wiśniczem. Karl Miler mógł się tam schować. Dostaniesz auto, ale tylko z kierowcą – Max chce jechać, ale Moryc nie chce go puścić samego. Czy uda im się dorwać Milera?

Ostrzeżenie – scena z odc. 10

– Avi Szmidt pracuje w Krakowie z facetem, który jest pod obserwacja. Wpadnie. To kwestia czasu. Ale nie jest tylko złodziejem obrazów. Zabija ludzi – Alicja ostrzega Moryca. Czy ten pracuje na wiedeńskie zlecenie Aviego? A może zleceniodawcą jest ktoś inny?

Szantaż – scena z odc. 9

Zdort po raz kolejny spotyka się z Leną, tym razem przed bankiem i pyta o klucz do skrytki 303. Dziewczyna nie chce spełnić jego żądań. – Jeszcze raz cię tu zobaczę i idę na policję – mówi Lena. Jak tym razem zareaguje szantażysta?

Zwiastun 9. odcinka

Tajemnicza skrytka rozpala wyobraźnię bohaterów serialu. Co w niej jest? Przed nami 9. odcinek „Miasta Skarbów”.

Zgłoszenie – scena z odc. 8

– Moja żona nie oddycha. – Policja dostaje zgłoszenie, że Helena Berg nie żyje. Kim była? Czy komuś zależało na jej śmierci?

Patek Gondolo – scena z odc. 7

Ewa włamuje się do mieszkania Wolskiego na Kazimierzu. Otwiera skrytkę w biurku, w której schowany jest bardzo drogi zegarek Patek Gondolo z 1920 roku. Zabiera go. Nie wie, że z ukrycia, przy pomocy teleobiektywu robi jej zdjęcia Miler. Zobacz scenę z odcinka 7.

ZOBACZ WSZYSTKIE

Siostry, które nie potrafią zapomnieć. Skarby, których Kraków nie pokazuje obcym. Pożądanie, które prowadzi do zbrodni.

O serialu

Siostry, które nie potrafią zapomnieć. Skarby, których Kraków nie pokazuje obcym. Pożądanie, które prowadzi do zbrodni.

bohaterowie

bohaterowie

Dwie siostry, dwa światy